Høilund Regnskap AS:

Regnskapsfirmaet holder til på Lillestrøm.
Vi er revisorer og regnskapsførere med lang erfaring innenfor regnskap og rådgivning for store og små foretak.
Alle oppdrag er interessante for oss uansett størrelse og beliggenhet.

Vi benytter fagsystemene Uni Økonomi og Maestro Årsoppgjør som arbeidsverktøy.

Dersom man ønsker å  bidra med deler av regnskapet selv, har vi også her løsninger som kan benyttes.

Ta gjerne kontakt dersom du har noen spørsmål til oss:

Ruth-Marie Høilund Ler Ruth-Marie Høilund Ler 
Autorisert regnskapsfører/
daglig leder

Tlf: 951 57 068

ruth-marie@hoilundregnskap.no
Elena Åmås Elena Åmås 
Autorisert regnskapsfører/

Tlf: 412 30 992

elena@hoilundregnskap.no
Mette S. Thomsen Mette S. Thomsen
Regnskapskonsulent

Tlf: 980 97 196

mette@hoilundregnskap.no
Hellen M. Rønbeck
Regnskapskonsulent

Tlf: 908 58 252

hellen@hoilundregnskap.no
Marion Karlsrud Marion Karlsrud
Medarbeider

marion@hoilundregnskap.no
Tina Lotterud Tina Lotterud
Regnskapskonsulent

tina@hoilundregnskap.no
Stine Lindahl Lund Stine Lindahl Lund
Tlf: 454 16 493

Stine@hoilundregnskap.no
Trude Olsen Trude Olsen


trude@hoilundregnskap.no